O co kaman?


Dzień dobry wszystkim. Nazywam się Eśka i jakiś czas temu popełniłam komiks na podstawie opka o Alic zanalizowanego przez Niezatapialną Armadę Kolonasa Waazona. Przyszło mi do głowy, żeby publikowane wcześniej na forum analizatorskim dzieUo opublikować ponownie, tym razem na swoim własnym blogasku. Tutaj też będą się pojawiać (mam nadzieję) moje kolejne wariacje na temat opek i analiz. Pierwsze odcinki wyglądają strasznie źle, ale nie bójcie się, dalej jest tylko bardzo źle.

Komiks pojawia się w poniedziałki lub wtorki, zależnie od weny i nastroju aŁtorki.

A zdjęcia słodkich margajów do galerii możecie przesyłać mi na esia221@gmail.com ;)

23 września 2013

Półdruid, półharpia. Część druga.

Elo! Wracam z komiksem na podstawie tej analizy. Od teraz mniej więcej takie porcje komiksu będziecie dostawać co poniedziałek lub wtorek, zależy jak się wyrobię (może czasem co dwa tygodnie, bo żyć też trzeba ;) )


5 komentarzy:

 1. Harry i paczka jako dresy oraz Ferdek pół-wampir mnie dobili :D Ten komiks jest cudny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Półwampir David ostrzegający bohaterów, że nie chcą wiedzieć, w jaki sposób znaczył teren - bezcenny, komiksy coraz lepszy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdziwiony Ron! <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozdzialik malutki i smakowity jak czekoladka. Banda Pottera trzęsąca parkiem, szarmancki Ron, no i ta mutacja harpii z różdżką między pazurami nieustannie bawi.

  Z wyrazami szacunku
  Kazik

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten rozdział jest moim ulubionym. Za te trzy rozdziawione mordy na końcu i za młodziutkiego Rona robiącego "ooo!". <3

  OdpowiedzUsuń