O co kaman?


Dzień dobry wszystkim. Nazywam się Eśka i jakiś czas temu popełniłam komiks na podstawie opka o Alic zanalizowanego przez Niezatapialną Armadę Kolonasa Waazona. Na tym blogu znajdziecie moje wariacje na temat tej i kilku innych analiz oraz moje własne komiksoanalizy (głównie książek Katarzyny Michalak).

18 września 2013

Półdruid, półharpia. Część pierwsza.

Witajcie! Zgodnie z pomysłem podrzuconym przez Deneve, będziecie teraz dostawać mniejsze dawki komiksów, ale za to częściej. Być może nawet zacznę się wyrabiać i wrzucać jej jakoś bardziej regularnie, na przykład co dwa tygodnie, a jeśli mnie poniesie, to może nawet co tydzień.
Szykowałam odcinek bardzo specjalny, ale pojawiły się problemy z materiałem. Będziecie musieli jeszcze poczekać.

Koniec spraw organizacyjnych. Przedstawiam dziwne potterowskie fanfiction zanalizowane tutaj, a skomiksowane tutaj:


12 komentarzy:

 1. Urokliwy dizajn postaci, pół-harpii zwłaszcza. Kadr z Ronem - mistrzowski. No i narracja w ostatnim kadrze jest tak opójna (świetny wybór opka)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Podkreślenie brytyjskości w pierwszym kadrze <3. I kadr ze straszniejszym parkiem! I to ostanie! (Cholera, nabrałam podejrzeń, sprawdziłam. To był cytat z opka, oh god why.) A sugestia Dę bardzo trafna, mam nadzieję, że część druga pojawi się szybko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Owca cała. To dobrze. Ale muszę owcę zarekwirować, bo ómrze, jeśli będzie wspominana w tak gópim opeńku. *zabiera owieczkę i zamyka się w swoim świecie*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnie zdanie <3 :D Piękne postaci dobrałaś, przepiękne. A kadr z Ronem mistrzowski :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Pół wampir chwycił mnie za serce.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne! Pół-wampir, pół-harpia, aż mnie skręca z ciekawości jak zobrazujesz dalsze poczynania menażerii z Hogwartu! Dodatkowy plus ode mnie za wybór opka - mam do niego olbrzymi sentyment, ponieważ to była moja pierwsza analiza na PLUSie, a potem wszystko nadrobiłam z rekordem światła:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Aaa, jeśli zrobisz komiks na podstawie Nadziei, to będę Ci oddawać hołdy pod ołtarzykiem, który utworzę! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spóźniona informacja, ale komiks powstał ^^ A w zasadzie komiksoanaliza.

   Usuń
 8. Oj. Oj. Jestem tu pierwszy raz, przekierowało mnie z Przyczajonej Logiki. Muszę powiedzieć, że jestem Twoją nową wielbicielką, a te komiksy to... to zajebiste są, serio! Mam nadzieję na wiele takich komiksowych adaptacji opek z analizami, bo nic tylko kwiczeć z uciechy przy Twoich pracach. Pozdrawiam ciepło!
  ~Serbianka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiadam po dwóch latach, ale bardzo mi miło :D

   Usuń
 9. Też mnie przekierowało z Przyczajonej Logiki i też mi się bardzo twój komiks podoba.

  OdpowiedzUsuń