O co kaman?


Dzień dobry wszystkim. Nazywam się Eśka i jakiś czas temu popełniłam komiks na podstawie opka o Alic zanalizowanego przez Niezatapialną Armadę Kolonasa Waazona. Na tym blogu znajdziecie moje wariacje na temat tej i kilku innych analiz oraz moje własne komiksoanalizy (głównie książek Katarzyny Michalak).

19 listopada 2013

Półdruid, półharpia. Część siódma.

Koniec z Półharpią (analiza ta)! A za tydzień zapraszam na bloga, na recenzjo-analizo-komiks (a raczej jego pierwszą część) pewnej książki, której tytułu jeszcze nie zdradzę. Trzymajcie kciuki, żebym się wyrobiła!

EDIT: Jeśli ktoś jest ciekaw mojej Liebster Awardowej notki, zapraszam tutaj.


7 komentarzy:

 1. Mocny finał, winszuję. Babka wychodząca z druida to czysty geniusz!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wampirze krwinki, babka wyzhodząca z druida, brodata Hermiona i Harry jednorożec, są świetni!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzisiejszy (wczorajszy już w zasadzie) margajek jest wyjątkowy. Co kadr, to perełka. Urzekło mnie to, co poprzedniczki, ale moim faworytem jest, nie wiem czemu, krzywa morda Harry'ego, który podejrzewał, że nie jest człowiekiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. O losie, poryczałam się ze śmiechu bo co kadr, to perełka. Mnie osobiście urzekło zaklęcie zimnej wody, wygląda bardzo groźnie! Choć radosna babka wychodząca z druida też cudowna!
  A Liebsterowe pytania są dostępne tutaj: http://neoon.blox.pl/2013/11/Liebster-Award-i-pytania-na-ktore-postaram-sie.html =)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wampirze krwinki na prezydenta! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny margaj!
  Zgadzam się z poprzednikami co do wspaniałości tego odcinka. Dodam jeszcze, że świetne przedstawienie Rona po przemianie - rudy, piegowaty wampir mnie zabił (tak samo jak z resztą krwinki).
  Ponadto trzymam kciuki, muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie oczekiwałam początku tygodnia z taką niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń